צינורות שרשורי

ייעוץ ואספקת צינורות שרשורי

חברתנו מתמחה בייצור ייבוא ושיווק של מוצרי גומי  ופלסטיקה הנדסית, צנרת גמישה ומוצרים נוספים עבור התעשייה האזרחית והביטחונית. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות כולל תכנון, פיתוח והתאמה של מוצרים לדרישות תקן ולדרישות הלקוח, וייעוץ בכל נושא רלוונטי. מאז 1989 אנו מתמחים בייצור ופיתוח במגוון חומרי בתעשיית הפלסטיקה והגומי, לרבות צינורות שרשורי.

כמה מילים על צינורות שרשורי 

מאפיין מרכזי של צינורות שרשורי הוא היותם מחוררים בצידיהם. מדובר בצינורות המוטמנים בקרקע ומוליכים מי המצטברים תחת מבנים מסיבות שונות לעבר יעד מתוכנן. במקרים רבים תפקידם של צינורות אלו הוא לנקז מי גשמים או מי תהום העולים, מתחת למבני תעשייה ומגורים, בדגש על מבנים תת קרקעיים כמו מרתפים ומקלטים, אך לא רק. פעולתו של הצינור מבוססת כאמור על החרירים הקטנים שבו, דרכם מי הגשמים או מים אחרים המצטברים מתחת למבנה, מחלחלים פנימה. מכאן והלאה המים מוסעים בצינורות אלו ובמערכת הניקוז בהתאם לשיפוע הנובע מפני השטח באופן טבעי, או השיפוע המוליך אל בור הניקוז שנחפר באתר. 

מצד אחד, מדובר בצינורות עמידים המתאימים להטמנה בעומק הקרקע עם יכולת לעמוד בפני לחצים חיצוניים ופנימיים. מצד שני, מדובר בצינורות בעלי גמישות טובה, המאפשרת לתכנן ולפרוש אותם באופן המתאים לצרכי הניקוז של המערכת ולפי תנאי השטח. יש לציין כי הצינורות מגיעים בקטרים שונים, אותם יש לבחור בהתאם לצרכי מערכת הניקוז המוטמנת. כמו כן, יש לתכנן היטב את החפירה, הן מבחינת עומקה הקשור לסוג הקרקע, והן מבחינת השיפוע המבוקש שיאפשר ניקוז מיטבי. בנוסף, סוג האדמה שמסביב לצינור משתנה, החל בחצץ, דרך אדמה מקומית ועד לסוג אדמה אחרים, וכן במקרים רבים עוטפים צינורות שרשורי בבדים המונעים חסימה של החרירים הצדדיים. 

מגוון צינורות גמישים נוספים 

מלבד צינורות שרשורי, חברתנו אמונה על אספקת צינורות גמישים מגומי ומ- PVC בשלל סוגים, דגמים ומידות, המיועדים להעברה של מים ונוזלים נוספים, מגוון חומרים וכימיקלים, דלקים, שמנים ועוד. כלל הצינורות שחברתנו מספקת עומדים בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים הנדרשים באתר ועל ידי הלקוח. אנו מסייעים בהתאמה מקצועית של החומרים השונים מהם עשויים הצינורות עבור לחצי העבודה, סוג הקרקע, הטמפרטורות, וכן אנו מסייעים בהתאמת הקטרים והאורכים הנדרשים. 

הזמנת צינורות שרשורי 

לאורך השנים צברה חברתנו ניסיון רב באספקת צינורות גמישים לקשת רחבה של לקוחות מכל מגזרי המשק, לרבות צינורות שרשורי למערכות ניקוז. לפרטים נוספים בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית ולביצוע הזמנות, הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי "באביגום 7- מפעלי גומי בע"מ" בטלפון 03-9740740.

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן